+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Як монтувати ліпнину з поліуретану своїми руками

 

  Роботи з виготовлення та монтажу ліпних прикрас були складним і дорогими до тих пір, поки не були розроблені нові матеріали, включаючи найпопулярніший з них - поліуретан. Знаючи прості правила про те, як монтувати ліпнину з поліуретану своїми руками, виконати роботу нескладно. Елементи ліпного декору виготовляються тепер промисловим способом з використанням обладнання і такого практичного матеріалу, як поліуретан. Легкі і міцні поліуретанові елементи декору легко монтуються, прості в догляді, їх поверхню можна фарбувати і піддавати іншим видам обробки. Поліуретановий ліпний декор різноманітний, і цінителям ліпнини залишається тільки вибирати вподобані елементи.
  Визначившись з тим, як монтувати ліпнину з поліуретану своїми руками, слід витримати елементи декору в приміщенні, де вони будуть укріплені. Адаптація поліуретану до вологості і температури повинна відбуватися не менше доби. Ліпнина та поверхня, на яку її планується прикріпити, повинні бути чистими і сухими. Рекомендується вирівняти стіни. Наклеювання шпалер, фарбування стін, стель слід виконувати після монтажу ліпних елементів.
  Дізнавшись  про те, як монтувати ліпнину з поліуретану своїми руками, слід зробити точні виміри, не забуваючи можливі втрати матеріалу при зрізанні кутів, стикування орнаменту (якщо він є), інших операціях. Для приклеювання виробів випускається безліч спеціальних клеїв, про які варто поцікавитися, вирішуючи куди і як монтувати ліпнину.
  Клей з надлишком потрібно нанести на поверхню, потім виріб слід щільно зістикувати з поверхнею так, щоб видавився зайвий клей. Якщо залишаються щілини, то їх слід заповнити клеєм. Надлишки клею можна прибрати, зрізавши ножем, потім відшліфувати поверхню дрібнозернистою шкіркою. Таким чином, вирішення завдання, як монтувати ліпнину з поліуретану своїми руками, нескладно і зрозуміло навіть майстру-початківцю. 

  Після того, як клей висохне, а поверхня буде ретельно очищена, можна приступати (в разі необхідності) до захоплюючого процесу обробки рельєфного елемента. Варіантів декорування дуже багато, тому легко вибрати найпривабливіший, що дозволяє ліпній прикрасі органічно вписатися в будь-який інтер'єр. Практичні і естетичні ліпні прикраси можна використовувати практично в будь-якому дизайні - варто тільки проявити фантазію!