+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Умови користування інтернет-сайтом "Проф Декор Груп"

Шановний користувач! Ви знаходитесь на офіційному сайті компанії "Проф Декор Груп". Ми дякуємо Вам за проявлений інтерес до нашої Компанії і відвідування нашого сайту. Перебуваючи тут, Ви приймаєте ці Умови користування сайтом, в іншому випадку рекомендуємо залишити сайт.

Терміни та визначення

Сайт - інтернет-сайт www.prof-decor.com.ua, що належить на праві власності і призначений для розміщення на ньому інформаційних і рекламних матеріалів. Матеріали сайту - фотографії, ілюстрації, графічне і текстове наповнення, дизайнерські та інші творчі рішення, і інші містяться на Сайті матеріали.

Загальні положення

Використання матеріалів сайту означає згоду Користувача з такими Умовами:

  1. Компанія забезпечує безкоштовний доступ до Сайту. Вся представлена ​​на Сайті інформація носить виключно ознайомчий характер.
  2. Всі матеріали Сайту захищені авторськими правами та інтелектуальної власності. Матеріали сайту можуть бути використані виключно для особистих некомерційних потреб, в тому числі у формі цитування із зазначенням авторства "Проф Декор Груп" і / або посиланням на оригінальне джерело. Передача, поширення, зміна, створення копій і інше використання матеріалів Сайту в будь-яких цілях, окрім особистих, заборонена і буде порушенням прав.
  3. Ці Умови поширюються на всі матеріали "Проф Декор Груп", розміщені на цьому сайті.
  4. При відвідуванні Сайту Користувач зобов'язаний дотримуватися чинного законодавства. У разі порушення законодавства Користувач несе кримінальну, адміністративну та цивільну відповідальність.

 

Права і обов'язки

Якщо Користувач не згоден з цими Умовами і не приймає їх повністю або частково, йому слід залишити Сайт. Компанія залишає за собою право в односторонньому порядку без попереднього повідомлення користувачів в будь-який час змінювати, оновлювати і доповнювати ці Умови. Будь-яке повторне відвідування Сайту після ознайомлення з цими Умовами означатиме згоду Користувача з їх подальшими змінами. Компанія рекомендує регулярно стежити за оновленнями цих Умов. Користувач відвідує Сайт на свій ризик. Користувач має право в будь-який час відмовитися від користування Сайтом. Компанія не несе відповідальності за будь-які можливі збитки, збиток, дії, вимоги, витрати, а також інші несприятливі наслідки, що виникли як у Користувача, так і у третіх осіб у зв'язку з використанням Матеріалів Сайту. Всі номери і вказівки на інтернет-сайти третіх осіб носять виключно інформаційний характер і призначені для зручності користування. Компанія не несе відповідальності за зміст таких сайтів. Користувач розуміє і визнає, що перехід по посиланнях на інші інтернет-сайти з цього Сайту здійснюється їм на свій ризик. Компанія залишає за собою право в будь-який час без повідомлення користувачів повністю або частково змінювати або закривати Сайт, а також обмежувати свій вибір доступ до Сайту будь-яким Користувачам.

Користувачеві забороняється:

  • - без письмового узгодження з Компанією завантажувати або приєднувати до Сайту файли, що містять програмне забезпечення або інші матеріали, захищені правами інтелектуальної власності, якщо Користувач не володіє ними або не контролює права на них або не отримав всі відповідні дозволи, встановлені законодавством;
  • - завантажувати або приєднувати до Сайту файли, що містять віруси, файли з перекрученою структурою або будь-які інші програми або продукти, які можуть завдати шкоди функціонуванню комп'ютера або програмного забезпечення іншого боку;
  • - спотворювати, змінювати і видаляти інформацію, що міститься на цьому Сайті, в тому числі змінювати зовнішній вигляд Матеріалів Сайту;
  • - привласнювати і видавати за свої власні розміщені на цьому Сайті матеріали.

Відповідальність

За порушення цих Умов та законодавства про захист інтелектуальної власності та авторських прав, в тому числі у вигляді несанкціонованого копіювання, поширення і використання в будь-яких, крім особистих, метою Матеріалів Сайту Користувач несе відповідальність згідно з кримінальним, адміністративним і цивільним кодексами. Про всі випадки порушення прав, пов'язаних з використанням цього Сайту Компанія без попередження повідомляє про це в правоохоронні органи. При цьому Компанія сприяє правоохоронним органам, надає необхідні відомості для встановлення осіб, які порушують права, а також матеріали та інформацію, які можуть бути використані в судовому або адміністративному провадженні для доказу протиправних дій. У разі виникнення суперечок між Компанією та Користувачем, сторони повинні вжити всіх заходів для їх вирішення шляхом переговорів. Якщо сторони не зможуть вирішити суперечки шляхом переговорів, такі спори повинні бути передані в суд відповідно до чинного законодавства.

Заключні положення

Дякуємо Вам за повне вивчення цих Умов. Сподіваємося на розуміння і подальшу співпрацю. У разі виникнення пропозицій, претензій і побажань Ви можете направляти їх за адресою: info@prof-decor.com.ua