+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99
+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99

SUPERLUCIDO COVERIT - венеціанська супер глянцева декоративна штукатурка.

Завдяки величезному досвіду в роботі з вапняними матеріалами, COVERIT створив нову еволюцію традиційної венеціанської штукатурки, збільшивши глянцеву поверхню до безпрецедентного рівня. SUPERLUCIDO - це екологічно чисте дрібнозернисте настінне покриття, що наноситься шпателем, отримане з натурального гашеного вапна, прожареного в дров'яних печах, і витриманою протягом 8-10 місяців. Підходить для внутрішнього застосування, ідеально підходить для надання дзеркального блиску.

Цикл нанесення:

Цей натуральний декоративний матеріал SUPERLUCIDO COVERIT (супер глянець) створює блискучу дзеркальну поверхню, яке є супер гладкою і холодною на дотик. SUPERLUCIDO (супер глянець) також дуже легко наноситься на стіну, і в результаті виходить більш якісна обробка, ніж у CLASSICO . Це природний екологічно чистий вапняний продукт з нульовим вмістом летких органічних сполук з більш ніж 40% подрібненого мармуру. Поставляється в нейтральному кольорі та може бути підфарбований в будь-який колір шляхом додавання барвників.

Купити декоративну вапняну супер глянцеву венеціанську штукатурку SUPERLUCIDO COVERIT (Суперлючідо Коверіт) можна в нашому інтернет-магазині prof-decor.com.ua .

Для правильного нанесення поверхня повинна бути абсолютно гладкою, сухою, без слідів пилу і вологи.

Технологія нанесення:

Ґрунтування:

FOND FINE - біла ґрунтовка на водній основі, що містить надтонкий кварц, спеціально розроблена для вапняної штукатурки Coverit.

Витрати: приблизно 150 - 200 г/м² в залежності від поверхні. Продукт можна розбавити 20-30% води. Нанесіть шар валиком або пензлем, забезпечує адгезію і ізоляцію.

Перший шар:

SUPERLUCIDO col. 01 (натуральний білий) або в кольорі

Витрати: приблизно 500 - 600 г/м² Перед використанням видаліть надлишки води з відра. Як тільки поверхня повністю висохне (6 годин), нанесіть ще один шар.

Другий шар:

SUPERLUCIDO col. 01 (натуральний білий) або в кольорі

Витрати: приблизно 220 - 300 г/м². Коли перший шар висох (12 годин), нанесіть другий шар рівномірно, створюючи рівну поверхню, але не глянцеву.

Третій шар:

SUPERLUCIDO col. 01 (натуральний білий) або в кольорі

Витрати: приблизно 80 - 100 г/м² Коли другий шар висохне (12 годин), нанесіть третій шар швидкими рухами, приблизно 1 м² за один раз, потім поліруйте за допомогою шпателя під кутом 45. Блиск — це результат притискання шпателем до поверхні з правильним нахилом. Спеціальна формула продукту дозволяє повторювати цю операцію полірування, поки не буде досягнуто бажаного результату.

Фінішний шар:

CERA BRILLANTE - глянцевий рідкий захисний віск

Витрати: приблизно 30 - 50 г/м². Дайте поверхні висохнути протягом не менше 48 годин. Струсіть відро перед використанням. Нанесіть CERA BRILLANTE, використовуючи м'яку губку, покриваючи за раз близько 1⁄2 м², поки він повністю не вбереться. Відразу відполіруйте поверхню сухою ганчіркою (тротил, мікрофібра, бавовна).

Відео урок з техніки нанесення венеціанської штукатурки Суперлючідо Коверіт

Екологічні умови:

По можливості, використовуйте одну і ту ж партію для всієї стіни. Наносити продукт тільки на витримані сухі будівельні суміші. Під час нанесення температура повинна бути від +10C° до +30C°, а відносна вологість повинна бути нижче 85% також протягом 24 годин після нанесення.

Зберігання:

Продукт зберігає свої властивості протягом 24 місяців, якщо захищений від надмірного тепла та холоду. Температура зберігання повинна бути від +5C° до +30C°. Берегти від морозу.

Техніка безпеки:

Уникайте контакту зі шкірою та очима. У разі контакту ретельно промити водою. Зберігати в недоступному для дітей місці. Для отримання додаткової інформації зверніться до паспорта безпеки.

Утилізація:

Продукт повинен бути утилізований згідно з діючими нормами. Порожні контейнери слід відправляти на переробні заводи.

Придбати або замовити вапняне декоративне покриття, фарбу, венеціанську штукатурку, грунт Coverit недорого по дешевій ціні Ви можете на нашому сайті.