+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Клей шпаклівка для поліуретану Orac Decor FL300 Decofiller: Як усунути дрібні тріщини та перехідні шви в стінах.

Orac Decor представляє новий клей FL300 Decofiller для ідеального оздоблення.

Бельгійський бренд запускає нову легку шпаклівку для гарного оздоблення стиків, переходів профілів зі стіни або стелі, а також для затирання невеликих тріщин та нерівностей, які можуть утворитися на об'єктах.

Orac Decor прагне надавати клієнтам різні варіанти, які особливо вигідні для їхньої кишені. Тому вони завжди хотіли запропонувати доступні предмети декору, які будь-яка людина може з легкістю встановити у своєму помешканні. Отже, крім пропозиції карнизів, молдингів, плінтусів, 3D-панелей, непрямого освітлення та декоративних елементів, вони мають ще один асортимент продукції, орієнтований на монтаж з використанням високоякісних клеїв та інструментів.

З цієї причини, крім розширення асортименту декоративної продукції, вони хотіли представити нову легку шпаклівку на акриловій основі FL300 Decofiller.

Які переваги шпаклівки FL300 Decofiller?

  • Готова до використання легка акрилова шпаклівка.
  • Призначена для безусадкового маскування зазорів і стиків між стіновими панелями, між елементами ліпного декору та поверхнями стін та стелі.
  • Підходить для реставрації тріщин, сколів та нерівностей на стінах, стелі та ліпному декорі.
  • Не тріскає.
  • Перефарбовується після повного висихання.

Вартість: 0,0 грн

Клеї та інструменти Orac Decor

У доповненні до цього нового релізу FL300 Decofiller, Orac Decor пропонує ще чотири клеї з асортименту клеев Decofix, які дабть повну гарантію та правильне рішення для встановлення як у відкритому повітрі, так і в приміщеннях, у сухих чи вологих. Монтажний та стикувальний клеї. З іншого боку, тут також є відповідні набори, транспортир, та пилки для ідеальної обробка ліпнини з поліуретану