+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Послуги

Послуги з нанесення декоративних матеріалів нашими майстрами - декораторами.

нанесення декоративних матеріалів

Майстер, який не працював раніше з декоративними матеріалами, може помилитися при нанесенні декоративної фарби або венеціанської штукатурки, і не врахувати фактуру поверхні, в результаті чого Ви отримаєте досить несподіваний результат. Якщо Ви не впевнені у своїх силах - не впадайте у відчай, ми готові запропонувати Вам послугу нанесення декоративних матеріалів фахівцями салону.
Замовляючи нанесення декоративної фарби або венеціанської штукатурки нашими декораторами, Ви отримуєте гарантію швидко і якісно виконаних робіт, а на виході побачите колірне рішення, повністю відповідне попередньо зробленому ескізу.  
Наші майстри - декоратори регулярно проходять виробничу практику, проходять численні майстер - класи по роботі з матеріалами.
Щоб отримати попередній розрахунок за вартістю робіт, зв'яжіться з нашим салоном і назвіть приблизний метраж. Після чого приїде наш декоратор, зробить замір, оцінить підготовку стін і назве остаточну суму.

Виготовлення взірців (ескізів-викрасок) декоративних фарб та штукатурок для клієнта.

Виготовлення взірців  декоративних фарб та штукатурок

Якщо Ви хочете побачити своїми очима як ляже та чи інша декоративна фарба або венеціанська штукатурка, на обрану Вами основу, як буде виглядати інтер'єр при певному освітленні або як поєднуватимуться кілька видів фарб Вам просто необхідні ескізи - викраски. Взаємодія основи і барвника - складний процес, в результаті якого можуть з'явитися абсолютно не ті відтінки, які Ви очікували.
Щоб уникнути технічних накладок і потрібен ескіз - викраска. Обраний Вами відтінок ми нанесемо на зразок фактури, який Ви зможете прикласти до стіни і розглянути при реальному висвітленні Вашого приміщення. Крім цього не всі фактури можна заколорувати в усі кольори - деякі фарби і фактури можуть виявитися несумісними. Ескіз - викраска позбавить Вас від сумнівів.

Виїзд декоратора на об'єкт для додаткової консультації БЕЗКОШТОВНО.

Виїзд декоратора на об'єкт для додаткової консультації

Фахівці салону "Проф Декор Груп" готові виїхати на Ваш об'єкт для надання всіх видів консультацій. Ми готові надати Вам повну інформацію про продукцію, наш фахівець візьме з собою каталоги з описом всього асортименту наявних матеріалів. Він проведе міні - презентацію нашої продукції в зручному для Вас місці, наприклад, у Вашому кабінеті. Наш фахівець відповість на всі питання про продукцію та її застосування на практиці.