+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Скачати прайс листи та каталоги на поліуретанові декори 2022р

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Orac Decor (Орак Декор Бельгія )

Актуальна ціна від 04.04.2022р

Orac Decor - це чудовий спосіб урізноманітнити інтер'єр і надати йому унікальний стиль. Сучасні матеріали надають кожному елементу безпрецендентну довговічність, завдяки чому декорації витримують випробування часом, і через багато років вони все ще тішать око.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану NMC (Бельгія )

NMC - ліпнина, карнизи, плінтуса та інше. Тут ми хочемо представити колекції ARSTYL, NOMASTYL PLUS, WALLSTYL, DOMOSTYL та NOMASTONE NMC. Високоякісні ліпні вироби, які легко обробляти та збирати - ось що відрізняє NMC.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Gaudi Decor (Гауді Декор Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Широкий вибір карнизів, молдингів, розеток, дверного обрамлення, пілястрів, колон, консолів, куполів, плит стельових, ніш, орнаментів, панно та п'єдесталів вирішить будь-яку проблему підбору елементів для кожного інтер'єру.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Harmony (Гармонія Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Harmony - це вишукане та гармонійне поєднання найкращої якості, дешевої ціни і новітніх дизайнерських рішень.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Tesori (Тесорі Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Tesori - стельові та шторні карнизи для світлодіодних систем непрямого освітлення. Створіть неповторне світлове рішення для свого приміщення.

Прайс лист та каталог на декоративні елементи DecoWood (ДекоВуд Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Пінополіуретанові балки DecoWood - стиль та функціональність. Декоративні поліуретанові балки, також називають фальш балки «під дерево» використовуються для надання приміщенню індивідуальності Вашого дизайну.

Прайс лист та каталог фасадних виробів з поліуретану Prestige Decor (Престиж Декор Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Фасадні декоративні елементи за найнижчими цінами від виробника. Архітектурний фасадний декор колекції Prestige Decor - це: ЗРУЧНО (постійний складський запас, можливість обробки місць стикування і реставрації покриття сумішшю DarMix); ПРИЄМНО і ВИГІДНО (найвищу якість, довговічність, екологічність, естетичність); ЛЕГКО (транспортувати, розвантажувати, складувати, монтувати).

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Art Decor (Арт Декор Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Орнаменти з поліуретану, об'ємні букви і 3D панелі колекції Art Decor - основний акцент в будь-якому інтер'єрі.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Arxat (Архат Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Орнаменти Arxat стійкі до перепадів температур, довговічні і вологостійкі, тому Ви можете оформляти ними ванни, передпокої і кухні. Виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

Прайс лист виробів з поліуретану Cezar (Цезар Польща )

Актуальна ціна від 20.04.2022р

Плінтус Cezar Elegance з екструдованого полістиролу - це новий продукт, який швидко отримав визнання навіть самих вимогливих покупців.

Прайс лист виробів з поліуретану Decolux (Деколюкс Туреччина )

Високоякісна ліпнина з дюрополімеру «Duropolymer», готова до монтажу і не вимагає фарбування. На поверхню декоративних виробів DECOLUX нанесено три шари захисного лаку і ламінована плівка білого кольору. Наші вироби повністю готові до монтажу, володіють стійкістю до ударів, водостійкість, легко монтуються, універсальні у використанні, мають довгий термін служби, не деформуються з часом, виробляються з екологічно чистих матеріалів без токсичних речовин.

Прайс лист виробів з поліуретану Grand Decor (Гранд Декор Україна )

Актуальна ціна від 26.04.2022р

Grand Decor - це колекція плінтусів і молдингів нового покоління. Декоративні елементи виготовлені з полімеру підвищеної щільності (HDPS) і мають наступні переваги: легко монтуються, стійкі до вологи, міцні, стійкі до «інтелектуальної прибирання», не схильні до старіння, фарбуються будь-якими фарбами.

Прайс лист виробів з МДФ Super Profile (Супер Профіль Україна )

Актуальна ціна від 20.04.2022р

Плінтус Super Profile - основу плінтуса МДФ складає безпосередньо сама МДФ плита. Завдяки її характеристиками і властивостями існують практично необмежені можливості у створенні різних форм і видів плінтуса. Весь асортимент товару покриті плівкою ПВХ. Це покриття з кращими фізико-механічними характеристиками. Воно стійке до вологості, побутових хімічних засобів для очищення поверхонь і довговічне.