+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Скачати прайс листи та каталоги на декоративні штукатурки та фарби 2022р

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Candis (Кандіс Італія )

Компанія, яка виробляє декоративні фарби та штукатурки для внутрішньої та зовнішньої обробки стін. Candis завжди був синонімом Antiche Terre Fiorentine: продукт, який був і є головним героєм успіху

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Oikos (Ойкос Італія )

Актуальна ціна від 01.04.2022р

Фарби та штукатурки з декоративної лінії Oikos допомагають створити стильний інтер'єр і добитися дійсно унікального дизайну для стін. Використовуючи декоративні штукатурки і фарби в оздобленні стін можна отримати поверхню різної фактури: гладку як шовк або розкішну як оксамит, з чудовим мерехтливим і перламутровим ефектом, імітацію «під старовину», дрібний пісок або благородний мармур.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Эльф Decor (Ельф Декор Україна )

Актуальна ціна від 08.02.2022р

Декоративні матеріали під торговою маркою Эльф Decor, якість яких не поступається, а в деяких аспектах навіть перевершує рівень продукції провідних закордонних відомих фірм.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Valpaint (Валпейнт Італія )

Широкий асортимент продукції VALPAINT включає різнокольорові фарби та декоративне покриття, фарби на водній основі зі спеціальними колірними ефектами, штукатурки на основі мінералів та покриття для створення античних ефектів та багато інших декоративних фарб та штукатурок таких як Klondike, Polistof, Millicolor, Rococo, Sabula, Sabulator, Valrena, і Марсельський віск. Кожна фарба має свій унікальний ефект, наприклад, ефект старі стіни, оксамит, перламутр, велюр, металізований шовк, покриття зі світлонакопичувальними властивостями (декоративне оформлення під стиль зрізаного каменю) та ін. .

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Senideco (Сенідеко Італія )

Декоративне покриття Senideco - комплекс декоративних фарб і штукатурок для Ваших стін! Компанія протягом багатьох поколінь спеціалізується на виробництві покриттів для стін та декору інтер'єрів. Результатом наших робіт є популярність продуктів таких як: Papyrus, Seni Pierres, Provence (Прованс Марсельський віск), Havana, Filoas, Coquillane (Лувр), Barocco Stuc Palatins (Барокко), Torchis (Терра), Gresse (Грессе), Byblos (Біблос), Badigeon (Лайм), Grein (Стукко), Cristal Reflets (Крістал).

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Colorificio Veneziano (Колорифіко Венеціано Італія )

Актуальна ціна від 10.02.2022р

Італійський виробник Colorificio Veneziano декоративних матеріалів, в асортименті продукції переважають матеріали на вапняній основі. Це - венеціанські штукатурки, марморін, травертин, воски та велатури. Більшість матеріалів Colorificio Veneziano універсального призначення та можуть використовуватися як екстер'єрі так і інтер'єрі.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Antica Signoria (Антіка Сігнорія Італія )

Декоративні фарби та штукатурки Antica Signoria складаються з продуктів, які завжди відповідають новим ринковим тенденціям; кожен декоративний матеріал був задуманий для забезпечення простоти застосування та досконалості результату. Вся лінія зосереджена на збереженні навколишнього середовища та дотримується всіх європейських сертифікатів та основних вимог, що гарантують низький рівень шкідливих відходів.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Coverit (Коверіт Італія )

Завдяки творчості та досвіду, компанія Coverit розробила систему, яка дозволяє працювати з справжніми венеціанськими штукатурками або декоративними матеріалами, і в той же час виразити своє мистецтво у повній свободі. Можна вибрати найкращий продукт для будь-якого конкретного проекту, поєднуючи його з різними кольорами, добавкою, фінішним покриттям та за допомогою спеціальної методики, створити справді унікальну роботу.

Прайс лист на декоративне покриття Deco Terra (Деко Терра Італія )

Актуальна ціна від 17.03.2022р

Професійні декоративні штукатурки та фарби для фасадниу та інтер'єрну ТМ Deco Terra® втілять в життя всі Ваші креативні фантазії.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Tattoo (Татту Італія )

Декоративна лінія Tattoo є лідером на італійському ринку лакофарбової продукції. Простота роботи з продукцією з декоративної лінії Tattoo є результатом технологічних досліджень і численних випробувань, проведених в лабораторії J Colors. Завдяки виконаній роботі продукти з лінії Tattoo дозволяють створювати оригінальні декоративні ефекти з небаченою раніше простотою, надаючи декораторам свободу самовираження.

Прайс лист на декоративне покриття Ferrara (Феррара Україна )

Актуальна ціна від 01.01.2022р

Ferrara Paint – висока якість за будь-яку ціну! У виробництві декоративного покриття використовується тільки високоякісні компоненти та інноваційні технології і розробки.

Прайс лист на інструменти для нанесення декоративних матеріалів CO.ME (КО.МЕ Італія )

CO.ME - професійні інструменти з нержавіючої сталі, італійського виробництва для нанесення декоративних штукатурок, декоративних фарб, та штукатурних робіт.

Прайс лист на інструменти для нанесення декоративних матеріалів Pavan (Паван Італія )

Інструменти Pavan італійського виробництва для нанесення та полірування венеціанської штукатурки, марморіно і вапняної шпаклівки.