+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99
+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99

Скачати прайс листи та каталоги на декоративні штукатурки та фарби 2019р

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Candis (Кандіс Італія)

Компанія, яка виробляє декоративні фарби та штукатурки для внутрішньої та зовнішньої обробки стін. Candis завжди був синонімом Antiche Terre Fiorentine: продукт, який був і є головним героєм успіху

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Oikos (Ойкос Італія)

Фарби та штукатурки з декоративної лінії Oikos допомагають створити стильний інтер'єр і добитися дійсно унікального дизайну для стін. Використовуючи декоративні штукатурки і фарби в оздобленні стін можна отримати поверхню різної фактури: гладку як шовк або розкішну як оксамит, з чудовим мерехтливим і перламутровим ефектом, імітацію «під старовину», дрібний пісок або благородний мармур.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Эльф Decor (Ельф Декор Україна)

Декоративні матеріали під торговою маркою Эльф Decor, якість яких не поступається, а в деяких аспектах навіть перевершує рівень продукції провідних закордонних відомих фірм.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Valpaint (Валпейнт Італія)

Широкий асортимент продукції VALPAINT включає різнокольорові фарби та декоративне покриття, фарби на водній основі зі спеціальними колірними ефектами, штукатурки на основі мінералів та покриття для створення античних ефектів та багато інших декоративних фарб та штукатурок таких як Klondike, Polistof, Millicolor, Rococo, Sabula, Sabulator, Valrena, і Марсельський віск. Кожна фарба має свій унікальний ефект, наприклад, ефект старі стіни, оксамит, перламутр, велюр, металізований шовк, покриття зі світлонакопичувальними властивостями (декоративне оформлення під стиль зрізаного каменю) та ін. .

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Senideco (Сенідеко Італія)

Декоративне покриття Senideco - комплекс декоративних фарб і штукатурок для Ваших стін! Компанія протягом багатьох поколінь спеціалізується на виробництві покриттів для стін та декору інтер'єрів. Результатом наших робіт є популярність продуктів таких як: Papyrus, Seni Pierres, Provence (Прованс Марсельський віск), Havana, Filoas, Coquillane (Лувр), Barocco Stuc Palatins (Барокко), Torchis (Терра), Gresse (Грессе), Byblos (Біблос), Badigeon (Лайм), Grein (Стукко), Cristal Reflets (Крістал).

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Colorificio Veneziano (Колорифіко Венеціано Італія)

Італійський виробник Colorificio Veneziano декоративних матеріалів, в асортименті продукції переважають матеріали на вапняній основі. Це - венеціанські штукатурки, марморін, травертин, воски та велатури. Більшість матеріалів Colorificio Veneziano універсального призначення та можуть використовуватися як екстер'єрі так і інтер'єрі.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Antica Signoria (Антіка Сігнорія Італія)

Декоративні фарби та штукатурки Antica Signoria складаються з продуктів, які завжди відповідають новим ринковим тенденціям; кожен декоративний матеріал був задуманий для забезпечення простоти застосування та досконалості результату. Вся лінія зосереджена на збереженні навколишнього середовища та дотримується всіх європейських сертифікатів та основних вимог, що гарантують низький рівень шкідливих відходів.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття San Marco (Сан Марко Італія)

Лінія декоративних матеріалів San Marco для вишуканих інтер'єрів з унікальним неповторним стилем. Прекрасна хвилююча атмосфера створюється матеріалами з блискучими, переливчастими, металізованими і перламутровими ефектами та робить ваш простір сучасним. Широка колірна гамма дає змогу реалізувати будь-які дизайнерські ідеї і створить індивідуальний простір у вишуканому сучасному або класичному стилі.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Coverit (Коверіт Італія)

Завдяки творчості та досвіду, компанія Coverit розробила систему, яка дозволяє працювати з справжніми венеціанськими штукатурками або декоративними матеріалами, і в той же час виразити своє мистецтво у повній свободі. Можна вибрати найкращий продукт для будь-якого конкретного проекту, поєднуючи його з різними кольорами, добавкою, фінішним покриттям та за допомогою спеціальної методики, створити справді унікальну роботу.

Прайс лист на декоративне покриття Rossetti (Россетті Італія)

Відповідно до вимог бренд Rossetti завжди виступав за агресивний маркетинг та передові комунікації .

Прайс лист на декоративне покриття Deco Terra (Деко Терра Італія)

Професійні декоративні штукатурки та фарби для фасадниу та інтер'єрну ТМ Deco Terra® втілять в життя всі Ваші креативні фантазії.

Прайс лист та каталог на декоративне покриття Tattoo (Татту Італія)

Декоративна лінія Tattoo є лідером на італійському ринку лакофарбової продукції. Простота роботи з продукцією з декоративної лінії Tattoo є результатом технологічних досліджень і численних випробувань, проведених в лабораторії J Colors. Завдяки виконаній роботі продукти з лінії Tattoo дозволяють створювати оригінальні декоративні ефекти з небаченою раніше простотою, надаючи декораторам свободу самовираження.

Прайс лист на декоративне покриття Ferrara (Феррара Україна)

Ferrara Paint – висока якість за будь-яку ціну! У виробництві декоративного покриття використовується тільки високоякісні компоненти та інноваційні технології і розробки.

Прайс лист на інструменти для нанесення декоративних матеріалів CO.ME (КО.МЕ Італія)

CO.ME - професійні інструменти з нержавіючої сталі, італійського виробництва для нанесення декоративних штукатурок, декоративних фарб, та штукатурних робіт.

Прайс лист на інструменти для нанесення декоративних матеріалів Boldrini (Болдріні Італія)

Інструменти Boldrini італійського виробництва для нанесення декоративних штукатурок та фарб. Boldrini - якість без компромісів!

Прайс лист на інструменти для нанесення декоративних матеріалів Pavan (Паван Італія)

Інструменти Pavan італійського виробництва для нанесення та полірування венеціанської штукатурки, марморіно і вапняної шпаклівки.

Скачати прайс листи та каталоги на поліуретанові декори 2018р

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Orac Decor (Орак Декор Бельгія)

Orac Decor - це чудовий спосіб урізноманітнити інтер'єр і надати йому унікальний стиль. Сучасні матеріали надають кожному елементу безпрецендентну довговічність, завдяки чому декорації витримують випробування часом, і через багато років вони все ще тішать око.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Gaudi Decor (Гауді Декор Малайзія)

Широкий вибір карнизів, молдингів, розеток, дверного обрамлення, пілястрів, колон, консолів, куполів, плит стельових, ніш, орнаментів, панно та п'єдесталів вирішить будь-яку проблему підбору елементів для кожного інтер'єру.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Harmony (Гармонія Україна)

Harmony - це вишукане та гармонійне поєднання найкращої якості, дешевої ціни і новітніх дизайнерських рішень.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Tesori (Тесорі Україна)

Tesori - стельові та шторні карнизи для світлодіодних систем непрямого освітлення. Створіть неповторне світлове рішення для свого приміщення.

Прайс лист та каталог на декоративні елементи DecoWood (ДекоВуд Україна)

Пінополіуретанові балки DecoWood - стиль та функціональність. Декоративні поліуретанові балки, також називають фальш балки «під дерево» використовуються для надання приміщенню індивідуальності Вашого дизайну.

Прайс лист та каталог фасадних виробів з поліуретану Prestige Decor (Престиж Декор Україна)

Фасадні декоративні елементи за найнижчими цінами від виробника. Архітектурний фасадний декор колекції Prestige Decor - це: ЗРУЧНО (постійний складський запас, можливість обробки місць стикування і реставрації покриття сумішшю DarMix); ПРИЄМНО і ВИГІДНО (найвищу якість, довговічність, екологічність, естетичність); ЛЕГКО (транспортувати, розвантажувати, складувати, монтувати).

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Art Decor (Арт Декор Україна)

Орнаменти з поліуретану, об'ємні букви і 3D панелі колекції Art Decor - основний акцент в будь-якому інтер'єрі.

Прайс лист та каталог виробів з поліуретану Arxat (Архат Україна)

Орнаменти Arxat стійкі до перепадів температур, довговічні і вологостійкі, тому Ви можете оформляти ними ванни, передпокої і кухні. Виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

Прайс лист виробів з поліуретану Cezar (Цезар Польща)

Плінтус Cezar Elegance з екструдованого полістиролу - це новий продукт, який швидко отримав визнання навіть самих вимогливих покупців.