+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

ПЛІНТУС ORAC DECOR® (ОРАК ДЕКОР)

СТВОРІТЬ ІДЕАЛЬНЕ ОЗДОБЛЕННЯ

ПЛІНТУС ORAC DECOR®

Вам просто не вистачає цього красивого плінтусу?! У нас є плінтуси, що ви шукаєте! Доступні в різних стилях і розмірах. Супер гладкий, мінімалістичний чи в класичному варіанті. Майже усі підлогові багети від Orac Decor® підходять для приховування електропроводки. Багатофункціональний профіль Orac Decor не тільки підходить для вашої підлоги, їх також можна застосовувати як: молдинг, карниз і дверне обрамлення, для оздоблення стін, стелі або дверей.

Плінтус SQUARE: SX162, SX157, SX163, SX168, SX171

Плінтус CASCADE: SX182, SX183, SX184, SX185

Плінтус CONTOUR: SX165, SX173, SX118, SX186

Плінтус HIGH LINE: SX187, SX180, SX181

Накладний плінтус: SX171, SX185, SX186

Плінтус HIGH RISE (ВИСОКИЙ): SX191

FLEX плінтус: Гнучкий

SQUARE багатофункціональний плінтус

Найпростіший плінтус з асортименту. Всі плінтуса з серії SQUARE Orac Decor також можна використовувати як карниз, молдинг, профіль або дверне обрамлення, що робить їх дуже багатофункціональними! При цьому ви можете повністю обладнати весь свій будинок одним і тим самим плінтусом. Ви можете купити цей сучасний профіль для підлоги від 120,00 грн. за шт.

ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx162 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx157 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx163

CASCADE сучасний плінтус

Сучасний і багатофункціональний плінтус з заокругленим верхом. Ці сучасні плінтуса Orac Decor дають вам нескінченні можливості і відмінно підходять для комбінування з сучасними карнизами і молдінгами для стін. Найвужчий профіль коштує всього 144грн.

ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx182 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx183 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx184

CONTOUR класичний плінтус

Єдиний справжній елегантний плінтус! Цей класичний плінтус, що має м'які завитки в поєднанні з гарним дизайном. Карниз Orac Decor для підлоги CONTOUR дуже добре поєднується з карнизами BA'ROCK, а також з настінними карнизами HERITAGE. Лише від 211 грн ви вже можете почати стильно закінчувати перехід від стіни до підлоги.

ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx165 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx173 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx118

HIGH LINE  малий, середній, великий

Чистота форм і чудові пропорції дозволяють плінтусам High Line створювати ідеальні переходи від стін до стелі. Незалежно від стилю вашого інтер'єру. Цей профіль для підлоги може приховувати електричні кабеля та ідеально підходить для молдингів і карнизів для стін STEPS.

ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx187 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx180 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx181

Накладний плінтус

SQUARE, CASCADE та CONTOUR також доступні в якості плінтуса. Він водостійкий і легко фарбується, ідеально підходить для ремонту. Встановлюється поверх існуючого профелю. Старі й ушкоджені плінтуси, які важко видалити, більше не будуть перешкодою. Зручно для швидкого оновлення простору. Не знімайте старі планки, це заощадить вам багато часу і сміття. Ви можете придбати просто зараз всього від 265 грн

ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx186 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx171 ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx185

HIGH RISE високий плінтус

На початку 2020 року компанія Orac Decor® представила найбільший традиційний плінтус для підлоги. Профіль Orac Decor для підлоги HIGH RISE унікальний і прекрасно пророблений висотою 21 см (!) з дрібними декоративними елементами. У цього плінтуса є приємна ціна 668,67 грн. Створіть статичний образ і додайте в свій інтер'єр велич справжньої класики.

ПЛІНТУС ORAC DECOR® sx191

Гнучкий плінтус

Всі плінтуси серій SQUARE, CASCADE та CONTOUR також доступні в гнучкій версії. Ідеально підходять для згинів. Круглі стіни або вигнуті поверхні не представляють ніяких труднощів для технології Flex.

ПЛІНТУС ORAC DECOR® ПЛІНТУС ORAC DECOR® ПЛІНТУС ORAC DECOR®

Плінтус Orac Decor є ідеальним доповненням для оздоблення підлоги. Це захищає стіни від пошкоджень і бруду, а також приховує електричні дроти. Планки попередньо покриті грунтовочною фарбою, після встановлення ми рекомендуємо пофарбувати акриловими або дисперсійними фарбами. Плінтуса стійкі до вологи, чищення і ударів. Всі продукти від Orac Decor® можна замовити в нашому інтернет-магазині "Проф Декор Груп"