+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99
+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99

Декоративна штукатурка Марморіно.

Мarmorino декоративна штукатурка з ефектом полірованого каменя.

Що таке Марморіно? Марморіно - це натуральна та екологічно чиста вапняна штукатурка з ефектом натурального каменю для внутрішньої і зовнішньої обробки стін. Купити декоративну штукатурку Марморіно Ви можете в нашому інтернет-магазині «Проф Декор Груп». Марморіно використовувалася ще за часів Римської імперії, але знову була популярна під час Ренесансу 500 років тому у Венеції, тому її ще називають венеціанською штукатуркою. Широко використовується в Італії, назва Марморіно особливо поширилася в Північній Америці, а тепер і по всьому світу. Штукатурка Марморіно надає великі декоративні можливості; вона може бути використана для створення різних текстур, від полірованого мармуру до натурального каменю. Безліч прикладів обробки Мarmorino можна побачити в громадських будівлях, барах, ресторанах і т.д. Властивості Мarmorino, а також візуальні ефекти зробили його дуже бажаним для розкішних кімнат і інших приміщень. Не обмежуючись внутрішнім використанням, Мarmorino можна побачити на зовнішній стороні багатьох будівель. Штукатурка Мarmorino також рекомендується для реставрації штукатурних ліпних оздоблень історичних будівель. Завдяки своїй винятковій твердості, Повітропроникністю і глянцю, ця штукатурка стає все більш популярною не тільки через свою декоративності, але й через зручність та простоту нанесення. Ефект Marmorino, наноситься шпателем з нержавіючої сталі, аналогічно венеціанській штукатурці, являє собою ефект який знаходиться позачасом, також надає поверхні дивовижний колір, глибину і дизайн.

Фото декоративної штукатурки Марморіно

Наш інтернет-магазин пропонує купити по дешевій ціні декоративні штукатуроки від провідних італійських виробників: Oikos, Coverit, Candis, Elf-Decor, Ferrara Paint. Також наші фахівці можуть надати вам професійну допомогу з вибором фактури, кольору і підібрати ту штукатурку, яка задовольнить всі ваші запити і побажання.

Переваги декоративної штукатурки Марморіно:

  • Розкішна і декоративна обробка
  • Висока повітропроникність
  • Хороша стійкість до УФ (тонування якісними пігментами)
  • Натуральна і екологічно чиста вапняна штукатурка
  • Абсорбент CO2 (під час процесу карбонізації вапно поглинає CO2, що міститься в повітрі)
  • Природні антибактеріальні та протигрибкові властивості
  • Немає запаху, не містить розчинників та ніяких шкідливих викидів

В складі Марморіно присутня натуральна мармурова крихта різних фракцій. Залежно від продукту розміри і текстура зерна можуть відрізнятися.

Види фракцій декоративної штукатурки Марморіно:

Дрібна фракція «Fino» розмір зерна 0,2 - 0,5 мм представлено такими торговими марками:

Carrara (Каррара декоративна вапняна штукатурка) Coverit 20кг

Виробник: Coverit

Країна виробник: Італія

Ціна від 8,00 евро/м² *

Pietra Media (П'єтра Медіа декоративна штукатурка) Ferrara 15кг

Виробник: Ferrara

Країна виробник: Італія

Ціна від 6,00 евро/м² *

Marmorino Pasta Fina (Марморіно декоративна штукатурка) Colorificio Veneziano 10кг

Виробник: Colorificio Veneziano

Країна виробник: Італія

Ціна від 6,00 евро/м² *

Середня фракція «Media» розмір зерна 0,5 - 0,8 мм представлено такими торговими марками:

Duetto (Дуетто дрібнозернистий глянцевий марморін) Coverit 20кг

Виробник: Coverit

Країна виробник: Італія

Ціна від 9,00 евро/м² *

Marmorino Fiorentino (Марморіно Фіорентіно декоративна штукатурка) Candis 15л

Виробник: Candis

Країна виробник: Італія

Ціна від 8,00 евро/м² *

Fiji (Фіджі декоративна штукатурка) Simpletone 15кгл

Виробник: Simpletone

Країна виробник: Італія

Ціна від 4,00 евро/м² *

Marmorino Pasta Media (Марморіно декоративна штукатурка) Colorificio Veneziano 25кг

Виробник: Colorificio Veneziano

Країна виробник: Італія

Ціна від 9,00 евро/м² *

Dolomite (Доломіт) декоративна штукатурка Deco Terra 20кг

Виробник: Deco Terra

Країна виробник: Італія

Ціна від 7,00 евро/м² *

Груба фракція «Grosso» розмір зерна 0,8 - 1,2 мм представлено такими торговими марками:

Botticino (Боттічіно декоративна вапняна штукатурка) Coverit 20кг

Виробник: Coverit

Країна виробник: Італія

Ціна від 12,00 евро/м² *

Pietra Grosso (П'єтра Гроссо декоративна штукатурка) Ferrara 15кг

Виробник: Ferrara

Країна виробник: Італія

Ціна від 12,00 евро/м² *

Marmorino Materia (Марморіно декоративна штукатурка) Colorificio Veneziano 25кг

Виробник: Colorificio Veneziano

Країна виробник: Італія

Ціна від 13,00 евро/м² *

Marmorino Firenze Pasta Media (Марморіно Фірензе Паста Медіа декоративна штукатурка) Deco Terra 20кг

Виробник: Deco Terra

Країна виробник: Італія

Ціна від 13,00 евро/м² *

Техніка нанесення Marmorino (Марморіно):

Підготовка

Поверхня внутрішніх стін повинна бути сухою та ідеально підготовлену. Найкращі умови для нанесення Marmorino є кімнатна температура яка не повинна опускатися нижче +10°С. Відносна вологість повітря 80%. Для кращих результатів обов'язково використовувати кварцові грунти (IL Primer Oikos, Fond Fine Coverit, Fondo Bianco Candis, Quartz Primer Эльф Decor, Primer Quarzo Ferrara, Fondo Ruvido Colorificio Veneziano, Primer SimpleTone, Fondo Dolomiti Deco Terra).

Рис. 1.

Нанести невелику кількість основи на шпатель з нержавіючої сталі тонкий рівний шаром по всій поверхні. При збиранні матеріалу з відра завжди використовуйте свіжий і рідкий продукт з центру відра.

Рис. 2.

Нанесіть тонкий шар рівномірно на підкладку, обробляючи 0,5 m² за раз. При роботі з декількома стінами в кімнаті нанесіть базовий шар на кожну секцію індивідуально, перш ніж переходити до нових областей.

Рис. 3.

При роботі з Marmorino обов'язково наносите невелику кількість продукту на стіну аналогічним і послідовним способом. Використання одних і тих самих рухів на протязі всієї роботи допоможе створити однорідний ефект.

Рис. 4.

Після нанесення тонкого першого покриття; Ви можете легко видалити будь-який надлишковий продукт, якщо поверхня все ще волога, однак, якщо висушуєте, дайте поверхні спочатку висохнути, а потім зняти небажаний продукт. Перший шар повинен бути надзвичайно тонким.

Рис. 5.

Дайте Марморіно достатньо часу для висихання і затвердіння. Покриття після повного висихання поміняє колір і освітлиться до 50%. В залежно від пористості поверхні і кліматичних умов час висихання може змінюватися.

Рис. 6.

Видаляти зайві продукти між шарами - відмінна ідея. Залишки штукатурки можуть іноді створювати подряпини під час нанесення останнього шару.

Рис. 7.

Нанести «Marmorino» на поверхню тонким шаром короткими або довгими мазками, формуючи малюнок. Фактура і малюнок визначаються стилем майстра, характером мазків і застосовуваним інструментом. Наступні шари наносити після повного висихання першого. Рекомендована техніка другого шару - несуцільні мазки, а з розривами, з подальшим загладжуванням.

Рис. 8.

Використання шпателя зазвичай створює широкі і хвилясті візерунки. При нанесенні другого шару шпателем важливо, щоб робочі області не були ненесені з великим розмахом.

Рис. 9.

Дуже важливо підтримувати в чистоті шпатель без залишків сухої штукатурки. Найменше накопичення сухої штукатурки на шпателі може привести до небажаних подряпин і пошкодження.

Рис. 10.

Після часткового висихання поверхня пригладжується і полірується цієї ж кельмою. В результаті вдається покриття яке чередуються гладко-глянцевими і шероховато-матовими ділянками. Для збільшення блиску, додання кольору і водовідштовхувальних властивостей, нанести фінішний шар воску «Cera Brillante» шпателем або губкою дуже тонким шаром. При обробці приміщень з підвищеною вологістю віск «Cera» наносити в 2-3 шари з проміжками між шарами не менше 12 годин.

Рис. 11.

Кінцевий ефект залежить від навичок майстра, інструментів і кількості застосованого продукту.

Зберігайте матеріал в прохолодному місці, уникайте замерзання. Не наносіть фарбу під прямим впливом сонячних променів, вітру чи дощу і при температурі нижче +5°C до +30°C . У разі нанесення на вулиці захистіть поверхню Idrocem A від дощу під час нанесення та протягом кількох наступних днів. Уникати контакту з очима. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Відео уроки з техніки нанесення декоративної штукатурки Марморіно


Максимальну знижку уточнюйте у менеджера.
При замовленні декоративної штукатурки та фарби понад 1000 грн. безкоштовна доставка
в Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Мукачево, Дубно, Маріуполь та по всій території України.
Оплата замовлення здійснюється без комісії після отримання товару у своєму місті.
* Ціни на Марморіно вказані в Євро для довідки, без урахування вартості тонування, оплата здійснюється в грн. по комерційному курсу на день оплати.