+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Декоративна штукатурка італійського виробника Coverit (Коверіт)

Декоративні матеріали на вапняній основі володіють хорошою паропроникністю, антибактеріальним ефектом і стійкістю до утворення цвілі, але найголовніше, екологічно чисті з вмістом VOC, близьким до нуля: продукти Coverit на основі гашеного вапна тонкої фільтрації пропонують широку гаму розмірів частинок наповнювача, що робить їх ідеальними для використання в різних проектах по декоративній обробці, де необхідно досконалість матеріалів для створення приємної атмосфери та вишуканості.

Декоративна вапняна штукатурка Classico Coverit (Класіко Коверіт).

Classico це справжня венеціанська штукатурка на основі вапна, яка є невід'ємною частиною всіх проектів, в яких потрібно вдале поєднання стилю, традиційності та сучасності. Цей матеріал може використовуватися для класичної, що надає незабутнє враження глянсової обробки, а також застосовуватися в поєднанні з іншими продуктами для отримання особливих ефектів як блискучої, так і для матової обробки.

Відео урок з технології нанесення декоративного покриття Classico Coverit

Декоративна вапняна штукатурка Carrara, Carrara Coccio Pesto, Carrara Puntinato Coverit (Каррара Коверіт).

Венеціанський штучний мармур на вапняній основі з порошком з каррарського мармуру; цей продукт є продовженням найдавніших традицій і може з успіхом застосовуватися в найрізноманітніших сучасних проектах. Продукт Carrara, що наноситься з класичним ефектом Lamata, дозволяє отримувати ефект мармуру як того вимагає традиція, шовковистий і з теплою природною грою тіней. У поєднанні іншими продуктами, захисними покриттями, добавками і прийомами додаткової обробки цей продукт демонструє свою універсальну природу, що вражає яскравими ефектами.

Відео урок з технології нанесення декоративного покриття Carrara Coverit

Декоративна вапняна штукатурка Vesuvio, Vesuvio Nero Coverit (Везувій Коверіт).

Vesuvio являє собою нове слово в області продуктів на основі вапна. Його склад був розроблений таким чином щоб забезпечити максимальну простоту у використанні при нанесенні тільки одного шару і максимальну універсальність: він дозволяє отримувати різноманітні ефекти від рельєфних, які чарують та справляють велике враження, до більш традиційного ефекту мармуру середньої зернистості. Цей продукт дозволяє використовувати всі методи додаткової обробки які пропонує Coverit.

Відео урок з технології нанесення декоративного покриття Vesuvio Coverit

Декоративна вапняна штукатурка Duetto, Duetto Nero Coverit (Дуетто Коверіт).

Цей продукт, який є ідеально збалансованою сумішшю суспензій різної зернистості, може наноситися в два шари для отримання традиційного ефекту напівблискучого мармуру, або в один шар з нанесенням довільних узорів і додаванням захисного покриття, створюючи таким чином ефект, що захоплює своєю креативністю.

Відео урок з технології нанесення декоративного покриття Duetto Coverit

Декоративна вапняна штукатурка Calcite Coverit (Кальцит Коверіт).

Calcite це крупнозернистий штучний мармур, що нагадує необроблений камінь, рельєфний і з виразною, хоча і м'якою, хвилястістю. При використанні разом з добавками, додає приміщенням хвилюючу атмосферу, яка відрізняється чарівністю та стильністю.

Відео урок з технології нанесення декоративного покриття Calcite Coverit

Декоративна вапняна штукатурка Travertino Coverit (Травертин Коверіт).

Продукт на основі крупнозернистого вапна, що відрізняється натуральним бежевим кольором та розроблений спеціально для відтворення кольору та чаруючого вигляду традиційного травертину. Рекомендований до використання без додаткових барвників

Відео урок з технології нанесення декоративного покриття Travertino Coverit

Декоративне металізоване покриття Bauta Argento, Bauta Bronzo, Bauta Oro, Bauta Rame, Coverit (Баута Коверіт).

Bauta являє собою гаму з чотирьох фарб з ефектом перламутру, металізоване забарвлення (золото, срібло, бронза і мідь) .При їх нанесенні окремо, одна поверх іншої або в поєднанні з продуктом OMBRA, вони дозволяють створити в приміщенні справді чаруючу атмосферу.

Відео урок з технології нанесення декоративного покриття Bauta Coverit

Компанія Coverit створена в 1972 році як традиційний завод з виробництва фарб, згодом переключилася на випуск продуктів на основі вапняного молока, що піддається тривалому визріванню і тонкої фільтрації. Наш досвід в поєднанні з захопленістю і креативністю дозволили нам довести нашу венеціанську штукатурку і штучний мармур до рівня досконалості, забезпечивши їм загальне визнання, що є свідченням того, як натуральний продукт є частиною найдавніших традицій, і сьогодні може дивувати яскравими ефектами, створювати чарівну і привабливу атмосферу та успішно підкорювати світовий ринок.

Високоякісну обробку з використанням наших продуктів можна побачити в престижних будинках по всьому світу, від Державного кремлівського палацу до штаб - квартири New York Times на Манхеттені, від найвідоміших музеїв до модних магазинів марок світового масштабу, від шикарних готелів до приватних резиденцій.

Важливою характеристикою продуктів на основі вапна, що випускаються компанією Coverit, є їх незначний вплив на навколишнє середовище і зміст VOC, близьке до нуля. Річ у тому, що гашене вапно проводиться нами за оригінальним рецепту, створеному ще в епоху Відродження, в якому одними з основних інгредієнтів є камінь і мармур, а в якості палива при випалюванні мінеральною сировини використовуються виключно тирса що поставляються місцевими столярними майстернями.

Вапно є матеріалом, що використовується з давніх-давен, екологічно безпечним, відновлювальним і довговічним. Воно складається з уламків порід, багатих карбонатом кальцію, які обпалюються в сучасних печах з використанням в якості пального виключно тирсу, постачаються місцевими столярними майстернями, тобто без застосування газу, нафти, вугілля або електроенергії. Повний виробничий цикл триває близько тижня, а шкідливі викиди в атмосферу зводяться до мінімуму завдяки застосуванню складних систем очищення.

Розшаровані при випалюванні фрагменти породи занурюються в воду, в результаті чого виходить густа рідина що називається вапняним молоком, яке після фільтрації переливається в резервуари для витримки, де воно відстоюється не менше 8 місяців. Після цього визріле вапняне молоко вважається готовим, але, перш ніж використовувати у виробництві, його піддають мікрофільтрації для надання кремоподібної консистенції та для очищення від сторонніх часток.

Купити декоративну вапняну штукатурку Coverit (Коверіт Італія) можна в нашому інтернет-магазині prof-decor.com.ua