+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Карниз (багет) полімерний Grand Decor

Якщо вам цікаво, як легко змінити інтер'єр вашого будинку з невеликими зусиллями і мінімальними затратами, вам варто поглянути на пропозицію ліпнини Гранд Декор. Декоративні стельові карнизи - цікаве рішення, яке привнесе у ваш будинок елегантність і стиль. Вони являють собою стельові багети, які ви легко можете встановити самостійно за допомогою спеціального клею. Стельові багети - ідеальний і надзвичайно естетичний для маскування вигинів, що виникають на стиках стін з стелею. Більш того, деякі декоративні стельові карнизи Grand Decor доповнені можливістю установки в них LED освітлення, які чарівно прикрасять і зігріють ваше помешкання. Додатковою перевагою стельових багетів є їх надзвичайна довговічність, що досягається завдяки використанню тільки високоякісного пластику (дюрополімер). Основний колір всіх декоративних карнизів - білий, але всю ліпнину з колекції Grand Decor можна фарбувати без попереднього шліфування або грунтовки поверхні. Величезною перевагою стельової ліпнини Гранд Декор є можливість комбінувати різні елементи один з одним. Завдяки цьому стельова ліпнина може бути як єдиною прикрасою, так і разом з іншими елементами створювати єдиний вишуканий дизайн всього приміщення. У магазині prof-decor.com.ua ви знайдете повний асортимент та різний діапазон ціни на карнизи для стелі від виробника Grand Decor, які відповідатимуть кожному стилю оздоблення приміщення.

Карниз Grand Decor - заповнення простору між стіною та стелею

У більшості приміщень ми не робимо додаткової обробки між стіною і стелею. Якщо ми фарбуємо стіни фарбами або наклеюємо шпалери, то зазвичай залишаємо вузьку білу смугу нижче лінії стелі. Однак є вирішення, що дозволяють створити щось абсолютно інше, декоративне і в той же час дуже ефектне. Тут в гру вступають карнизи Гранд Декор, які ми із задоволенням рекомендуємо всім любителям декоративної ліпнини. Дрібниця, і вона здатна повністю змінити вигляд будь-якого приміщення. Ми можемо застосовувати такі рішення як у себе вдома, так і в квартирах, офісах, магазинах або інших комерційних приміщеннях. Маленькі, крихітні елементи мають велике значення, завдяки яким інтер'єр можна організувати таким чином, щоб він виглядав справді унікально. Використання стельових багетів Grand Decor - краще, на що може зробити ставку кожен власник нерухомості.

Багети Grand Decor - як приховати кривизну?

У більшості об'єктів, особливо при роботі зі старими об'єктами, ви помітите значні викривлення, які з'являються на кутах стін або на стику стіни зі стелею. Щоб уникнути цієї проблеми, кути можна відповідним чином пофарбувати, щоб оптично змінити зовнішній вигляд цієї частини кімнати. Що стосується верхнього краю, тут ви можете використовувати карнизи для стелі Grand Decor, які ідеально підходять для маскування всіх видів кривих, з якими ми маємо справу. Ми переконані, що як у випадку фарбування стін фарбами, так і в разі наклеювання на них шпалер - таке поєднання стіни і стелі може виявитися оптимальним рішенням, з якого ми повинні вибрати. Більш того, таке рішення коштує недорого і дає можливість отримати дійсно приголомшливий кінцевий результат.

Карниз для стелі Grand Decor - як дешево прикрасити оселю?

Відомо і очевидно, що для кожного з нас найважливіше при ремонті квартири - це вартість. Більшість з нас мають обмежений бюджет, а це означає, що ми шукаємо рішення, які дозволять нам цікаво змінити помешкання, не витрачаючи на це всі гроші. Ми переконані, що стельові карнизи Grand Decor - один з найкращих варіантів, які можна врахувати, щоб насолоджуватися абсолютно новим оформленням кімнати. Незважаючи на те, що стельовий багет Гранд Декор займають мало місця і, здавалося б, вони не будуть помітними, достатньо приклеїти їх, щоб побачити, наскільки вони можуть змінити все свою присутністю. Ліпнина - це спосіб надати кожному помешканню абсолютно новий вигляд, не витрачаючи багато грошей. У цьому випадку він повністю гарантований. Дрібниці, а стільки вони можуть нам запропонувати.

Купити Карнизи від Grand Decor (Гранд Декор) в нашому інтернет-магазині:

Купити та дізнатись повну інформація про продукцію Grand Decor (Гранд Декор)

Карниз Grand Decor Часто задавані питання:

→ Яка ціна на Карниз Grand Decor?

Ціни на карнизи Grand Decor коливаються від 158 грн

→ Які властивості карнизів Grand Decor?
  • Міцність від удару
  • Легкий монтаж
  • Вологостійкість
  • Стійкість до “розумного” прибирання
  • Фарбування у будь-який колір
  • Не схильний до старіння
→ Де можна купити карнизи Grand Decor?

Карнизи Grand Decor можна купити по дешевій ціні в нашому в інтернет-магазині Проф Декор Груп, де ви можете їх з легкістю придбати, оформивши замовлення, або ж вибрати особисто в нашому шоу-румі за адресою м. Львів, вул. К. Левицького 50. Також ознайомлення з іншою продукцією можна відвідавши каталог декори з поліуретану