+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Рекомендації по установці ліпнини з поліуретану:
До моменту установки витримати елементи ліпнини в встановлюваному приміщенні не менше доби, для адаптації вироби до приміщення.
Стіни, стеля і ліпні вироби повинні бути сухими і чистими.
Кріпити вироби з поліуретану необхідно на вирівняні стіни.
Рекомендується проводити фарбування стін і стель, а також обклеювання шпалер після монтажу ліпних виробів.
Необхідно проводити розрахунок кількості ліпнини з поліуретану, з огляду на втрати, що виникають при зрізанні кутів. Один кут - 10 см. Також необхідно врахувати повторення малюнка.

Необхідні інструменти для монтажу ліпнини
- Розпилювальний ящик - стусло.
- Пилка або ножівка.
- Рулетка (мінімум 3 м.)
- Клей - «СТИКУВАЛЬНИЙ», для з'єднання виробів з поліуретану між собою. (80 мл., Приблизно на 40 метрів.
- Клей «МОНТАЖНИЙ» для приєднання ліпнини до стін і стелі. (1 кг., Приблизно на 14 метрів)
- Шпатель для нанесення клею на ліпні вироби.
- Дрібнозерниста шкірка, для видалення клею після затвердіння.
- Перфоратор і саморізи в разі бетонної стіни, або молоток і цвяхи. Для кращого фіксування виробів.

Установка ліпнини з поліуретану:
Попередньо необхідно зробити розмітку по стіні, використовуючи молдинг або карниз.
Для приєднання до бетонної стіни. Просвердліть виріб для саморізів. Досить двох отворів на карниз або молдинг. Роблячи попередню розмітку за допомогою виробу, відзначте також на стіні місця під дюбелі, використовуючи отвори у виробі.
Це робиться для того, щоб в подальшому більш міцно зафіксувати виріб до стіни і для запобігання сповзання на момент висихання клею (24 години).
Відзначте на карнизах або молдингах місця зрізу, для з'єднання кутів.
Використовуючи стусло, зробіть потрібні зрізи для кутових стиків по позначці.
Нанесіть клей «МОНТАЖНИЙ» із зворотного боку виробу, по краях, які будуть стикатися зі стіною і стелею. Рівномірно розподіліть клей по всій довжині за допомогою шпателя.
Прикладіть виріб до стіни і приклейте його, злегка натискаючи. Зафіксуйте за допомогою саморізів. Зніміть надлишки клею за допомогою шпателя. Саморізи необхідно вкрутити злегка втопивши їх в сам виріб і після висихання клею, через 24 години, зашпатлювати отвори.
Вироби можна фарбувати через добу після монтажу, будь-якою фарбою, що не містить ацетон. Рекомендується попередньо фарбувати місця стиків.
Інший варіант приєднання ліпнини до бетонної стіни після приклеювання, має на увазі використання дрібних опоряджувальних цвяхів, які забиваються під виріб, запобігаючи його сповзанню. Їх вбивають в штукатурку, і після висихання клею, виймають і зашпакльовують ці місця.
На будь-які інші стіни можна використовувати цвяхи, не забиваючи їх до кінця у виріб, для того щоб після висихання клею відламати капелюшки і зашпаклювати ці місця за допомогою шпаклівки.

Стиковка ліпних виробів з поліуретану:
Нанесіть спеціальний клей для стиків «СТИКУВАЛЬНИЙ» на одну з поверхонь з надлишком, заповнюючи всю площину стику.
Зістикуйте з уже встановленим карнизом або молдингом, видавивши зайвий клей, максимально притягаючи вироби один до одного. І якщо є можливість, зафіксуйте скобами, за допомогою меблевого степлера, для більш міцного фіксування.
Після повного висихання «стикувального» клею, строго через 24 години, витягніть скоби, видаліть надлишки клею, зрізавши їх ножем, і відшліфуйте поверхню дрібнозернистою шкіркою.

Успешно добавленно в корзину

Продолжить Перейти в корзину