+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99
+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Decowood - декоративні фальш балки з поліуретану.

Декоративні балки з поліуретану, або фальш балки на стелю, що імітують природну структуру дерева використовуються для надання приміщенню індивідуальності та стилю. Матеріал, з якого виготовлені балки - поліуретанова структурна піна. Це легкий і міцний матеріал з відмінними декоративними та споживчими властивостями, з високими показниками безпеки та екологічності.

На відміну від дерев'яних балок, наші вироби мають ряд суттєвих переваг, як з естетичної, так і з практичної точок зору:

 • виготовляються з сучасних полімерних матеріалів;
 • набагато дешевше дерев'яних і цілком конкурентні за вартістю серед аналогів на ринку декору;
 • відрізняються малою вагою, не збільшуючи навантаження на несучі конструкції приміщень;
 • представлені у великому асортименті, що дозволяє здійснити найрізноманітніші дизайнерські рішення;
 • мають стандартизовані геометричні розміри, що дозволяє простим стикуванням створити візуально цільну конструкцію будь-якої довжини. Три варіанти довжиною - 2м, 3м і 4м дозволяють при цьому уникнути зайвих втрат на підгонку;
 • П-подібний внутрішній профіль відмінно приховує електропроводку, комунікації, труби, дефекти поверхонь;
 • дають можливість вибору з гами кольорів натурального дерева;
 • гарантують простоту монтажу - легко ріжуться, нескладно монтуються, встановлюються практично на будь-які поверхні, не вимагають професійної підготовки і дорогого інструменту;
 • стійкі до впливу грибка і комах;
 • зберігають форму при тривалій експлуатації;
 • вологостійкі;
 • стійкі до сторонніх запахів.

Чотири розміри поперечного перерізу балки Модерн, Ретро, Рустик, три кольори обробки (білий, світлий, темний), допоможуть втілити в реальність будь-яку дизайнерську ідею. А використання наших декоративних елементів - консолей, стикувальних елементів, ременів метал та бронза з імітацією кування зробить інтер'єр цілісним і завершеним.

Балки ДекоВуд випускаються в Україні і продаються в нашому інтернет-магазині prof-decor.com.ua за вигідною ціною. Оптимальне поєднання декоративних можливостей, європейської якості та доступності ціни забезпечили балкам Decowood визнання і попит.

Вибираючи бренд DecoWood, Ви отримуєте оригінальний продукт, здатний роками підкреслювати Ваш смак в інтер'єрі Вашого будинку.

Інструкція по кріпленню декоративних балок з поліуретану. Для монтажу балки необхідно заздалегідь підготувати наступні інструменти і витратні матеріали: дерев'яний брус товщиною 30-50 мм. (Ширина бруса повинна відповідати внутрішньому розміру обраної Вами балки), рулетка, олівець, пила ручна з дрібними зубами для розпилювання балки, шуруповерт з насадкою N12, перфоратор, молоток, саморіз по дереву (35-45 мм), дюбель ударний «у потай» довжиною 80-100 мм, клей для поліуретану.

 1. Відріжте від бруса заготовки (бруски монтажні) довжиною 50-70 мм кількістю з розрахунку: один монтажний брусок на один метр довжини балки. У центрі кожного бруска просверліть отвір з діаметром під обраний Вами дюбель.
 2. За допомогою рулетки розмітьте і проведіть олівцем на стелі лінію розташування центру балки.
 3. Пробуріть перфоратором по розміченій лінії отвори під дюбеля в стелі через кожен метр.
 4. Закріпіть бруски монтажні дюбелями на стелі.
 5. Нанесіть клей на поверхню примикання балки до стелі. Встановіть балку внутрішньою поверхнею на ряд брусків монтажних. Притисніть балку до стелі і зафіксуйте її по бічних сторонах саморізами до монтажних брусків.
 6. Місця розташування головок саморізів, при подальшому декоруванні, легко маскуються за допомогою шпаклівки і фарби відповідного кольору. Оскільки після монтажу балок місця з'єднань досить помітні, ми рекомендуємо використовувати декоративний ремінь, який імітує старовинну ковку, або консоль.


Максимальну знижку уточнюйте у менеджера.
При замовленні декоративних фальш балок з поліуретану Decowood (ДекоВуд) понад 1000 грн. безкоштовна доставка
в Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Мукачево, Дубно, Маріуполь та по всій території України. Оплата замовлення здійснюється без комісії після отримання товару у своєму місті.

Переглянути каталог декоративних балок Decowood