+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

  Застосування в дизайні інтер'єрів різних прикрас, таких як декор з поліуретану, надають приміщенню розкішний вигляд, а також допомагає підкреслити його стиль.

  Перевагою ліпнини з поліуретану є екологічна безпека та порівняно недорога вартість. Також вона відрізняється зручністю та простотою монтажу, широким асортиментом виробів, стабільністю розмірів при роботі.

  Декор з поліуретану - це будівельний аксесуар що візуально перетворює приміщення, роблячи його сприйняття більш комфортним. Застосування елементів в вертикальному положенні візуально збільшують висоту приміщення, а горизонтальні - здатні розширювати простір. Багато дизайнерів давно вже освоїли техніку, по якій фотографії та картини обрамляются виробами з ліпнини.    

  Виходить своєрідна ефектна рамка, яка застосовується в основному для великих кімнат, таких як зал або вітальня.

  Також ліпний декор з поліуретану використовується для візуального поділу простору. Як роздільник застосовують вертикальні молдинги, як гладкі, так і декоровані з різноманітними видами малюнка.

  Залежно від застосовуваного стилю в інтер'єрі ліпниною прикрашають також міжкімнатні двері. В цьому випадку молдингами можна позначити якийсь геометричний малюнок або використовувати їх в якості наличників.

  Завдяки тому, що ліпнина легко піддається фарбуванню, можна оновити старі меблі або прикрасити нові. При цьому застосовується ліпнина різноманітних барельєфів (рослини, особи, тварини і т. д.). У колекції Gaudi Decor представлений широкий спектр панно і декоративних елементів, якими можуть бути прикрашені не тільки стіни, але і меблі.

  Подібність ліпнини з поліуретану з гіпсовим матеріалом знайшло відображення у створенні скульптурних композицій. Цей вид декору в основному купується на замовлення і виготовляється штучно нечисленними майстрами.

  Інший спосіб декорування інтер'єру за допомогою ліпнини - це деревоімітація. Вона підходить, перш за все, для заміських будинків, в яких використовується стиль сільського інтер'єру або кантрі. Застосування натурального матеріалу значно ускладнює конструкцію і обходиться значно дорожче.

  Застосування ліпнини з поліуретану набуло популярності порівняно недавно. Але вже зараз вона дозволила вирішувати багато проблем в декорі приміщень при невеликих матеріальних витратах.