+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99
+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99

Єдиний у своєму роді 3D декор стін

Унікальний в своєму роді 3D-декор стін Orac Decor допоможе вам створити унікальну для вас тему дизайну інтер'єру з новими геометричними формами і стилями. Нові настінні панелі, представлені в колекції MODERN, натхненні геометричними формами і абстрактними стилями модерністської архітектури та дизайну.

Нові 3D-панелі для стін з колекції MODERN можна використовувати разом з іншими профілями і декором для стін з колекції, щоб створити абсолютно унікальну атмосферу і дизайн-схему. Стінові панелі 3D можна використовувати в якості акцентів для стін, а також вони можуть бути пофарбовані або оброблені відповідно до ваших вимог. Ці нові гладкі 3D-елементи декору стін не тільки легкі і прості в установці, але і виготовлені з фірмового матеріалу Orac Decor Purotouch, який гарантує, що кожен елемент:

  • Ударостійкий (Дюрополімер)
  • Легко фарбуються
  • Не боїться води
  • Стійкий до термітів
  • Легко монтуються

3D Wall Panels - це серія сучасних геометричних фігур, які дозволяють користувачеві створювати приголомшливо красиві інтер'єри квартир. Ці деталізовані елементи можна використовувати у будь-яких приміщеннях, таких як кухні або ванні кімнати, оскільки вони не вбирають вологу. Використовуйте три, десять, двадцять або більше частин, щоб створити динамічні, привабливі інтер'єри і підняти одноманітні стіни на наступний рівень з 3D декором стін від Orac Decor. Ці нові стилі декору стін включають в себе:

W107 Circle від Orac Decor - це просте, сучасне і доступне рішення для порожніх просторів. Комбінуйте з W106 Envelop для створення оригінального дизайну. Багато з наших стінових панелей можна використовувати разом, можливості безмежні.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

W106 Envelop попередньо виконаний у білому кольорі, використовуйте різні кольори, для створення захоплюючої центральній частині. Ця легка і проста в установці панель ідеально підходить як для дому, офісу, так і для будь-якого іншого приміщення.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

W103 Cubi з колекції Orac Decor Modern відкриває нові можливості. Голі стіни оживають - звичайне перетворюється у щось зухвале. Легко фарбувати і встановлюється за допомогою клею.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

Геометричний дизайн W105 Rombus є частиною колекції 3D Wall Panels може бути об'єднано з Rombus W100 і Trapezium W101.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

Додайте в стіну життя за допомогою 3D-панелі Zigzag W108. Ідеально підходить як для дому, так і для бізнесу.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

Геометричний дизайн Rombus W100 є частиною 3D панелей стін Orac Decors Modern колекції. Це основний елемент для безкінечних творчих ідей, його також можна комбінувати з трапецією W101. Створіть витончені візерунки або грайливу інтерпретацію, використовуючи яскраві акцентні кольори.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

Поєднуйте фрагмент Trapezium W101 з іншими профілями і декором стіни, щоб створити свій власний дизайн, або скористайтеся самостійною трапецією для створення сучасних акцентів на стіні.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

Сучасна панель W102 Cubi від Orac Декор пропонує нові можливості. Голі стіни оживають - звичайне перетворюється на щось сміливе. Складіть, об'єднайте і спроектуйте свій унікальний простір відповідно до свого стилю і індивідуальності. Може використовуватися з W103 Cubi.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

Kilt W104 є частиною панелей 3D Wall з колекції Modern є натхненний абстрактними лініями та геометричними фігурами, які знаходяться в сучасній архітектурі, з картатими візерунками, де горизонтальні та вертикальні лінії плавно перекриваються. Модель K104 Kilt від Orac Decor не тільки створює приголомшливі візуальні ефекти для ваших звичайних стін, але і може використовуватися в в поєднанні з іншою частиною колекції.

3D панелі

Фото в інтер'єрі

3D модель

Фото 3D панелей в інтер'єрі

Купити 3D панелі MODERN від Orac Decor зі знижкою Ви можете в нашому інтернет-магазині prof-decor.com.ua При замовленні понад 1000 грн. безкоштовна доставка в Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Мукачево, Дубно, Маріуполь та по всій території України. Оплата замовлення здійснюється без комісії після отримання товару у своєму місті.