+38 (066) 665-99-99 +38 (067) 665-99-99

Декоративна поліуретанова 3D панель W 364 Рейки від Art Decor

Інструменти

З радістю повідомляємо Вам про розширення асортименту колекції 3D панелей ART які можна купити в нашому інтеренет-магазині. Настінна декоративна поліуретанова 3D панель W 364 Art Decor Рейки з смугами або лініями - це привабливий спосіб облаштувати стіну, яка досі була гладкою та одноманітною. Просторова, рифлена форма з симетричними канавками надає оформленому інтер’єру динаміку. Цей шаблон 3D панелей доступний у декількох варіантах обробки, що дозволяє вибрати найкращий варіант для конкретного розташування. Неодмінною перевагою виробу є доступна ціна та висока якість виготовлення, панель виготовлено з стійкого до пошкоджень матеріалу на основі поліуретану. Коли кілька елементів W 364 Art Decor укласти один на одного, все це утворює симетричні лінії. Настінну панель W 364 Art Decor можна розміщувати як перпендикулярно, так і паралельно підлозі - вибір за Вами. Вони також можуть розташовуватися перпендикулярно один одному, створюючи таким чином унікальні, дуже характерні візерунки. Завдяки варіанту фарбування ви можете надати їм практично будь-який колір, підлаштовуючись під свої уподобання. Прямокутна панель має висоту сторони 1 м. товщину 434 мм та ширину 35 мм. Для монтажу ми рекомендуємо використовувати монтажний клей Adefix P5 NMC та cтикувальний клей Adefix Plus (Адефікс) NMC.

Основні характеристики:

  • Легко різати, клеїти, затирати та фарбувати в будь-який колір, використовувати фарби без розчинників.
  • Легко монтувати самостійно
  • Ідеально гладка поверхня з рівними краями
  • Стійкість до вологи та миття
  • Водонепроникні - може використовуватися у ванних кімнатах
  • Можна встановлювати в приміщеннях з великими перепадами температур
  • Вони не пересушують кімнати, не пересихають, не пиляться і не кришаться з часом
  • Легкі, панелі не обтяжують стіни
  • Їх можна використовувати на стінах з гіпсокартону, мансардах, стелі та як декор для меблів
  • Виріб заґрунтований, готовий до монтажу.
3D Панель Art Decor (Арт Декор) Рейки W 364

Настінна панель 3D Рейки W 364 Art Decor виготовлено з міцного, твердого та водонепроникного матеріалу Purotouch (Поліуретан), призначений для внутрішнього використання. Якщо поверхня надзвичайно складна, слизька або нерівна, ми рекомендуємо грунтувати поверхню грунтовкою перед монтажем.

3D декоративні панелі - це сучасне рішення за вигідною ціною, здатне зробити будь-яку кімнату більш привабливою. Виріб можна використовувати як на фрагменті стіни так і на всій її поверхні. 3D декоративні панелі Art Decor здатні змінити нудний інтер'єр до невпізнаваності