+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99
+38 (066) 665-99-99   +38 (067) 665-99-99

Mavericks (Маверікс) Valpaint декоративна фарба на водній основі для обробки внутрішніх приміщень, що відрізняється люмінесцентними відтінками та тривимірною грою кольору, що нагадують рух моря в різних колірних гамах і відтінках. Завдяки часткам кристалів фарба дозволяє створювати унікальні в своєму роді інтер'єрні фантазії Вашого приміщення.


Для отримання кольору по каталогу необхідно перемішати грунт Nautilus який розводиться водою на 10 - 15% з потрібною кількістю концентрованого барвника COLORI. Для отримання унікального покриття MAVERICKS, необхідно додати в кожну з двох упакувань MAVERICKS дві банки металізованого барвника L50 двох різних відтінків. Нанести валиком або пензлем один щільний шар NAUTILUS, перехрещуючи мазки якомога частіше. Тільки через 8 годин при температурі +20°C приступити до нанесення MAVERICKS, використовуючи спеціальний подвійний пензлик PV 102, який в свою чергу складається з двох з'єднаних пензликів, таким чином, щоб один був занурений в одну фарбу, а другий в іншу, ніколи не змішуючи їх між собою. Поступово нанести MAVERICKS на невелику ділянку приблизно 1 - 2 м² (за раз), якщо температура в приміщенні від +15°C до +20°C; в разі нижчої температури можна збільшити ділянку нанесення (поступово).

 

Техніка нанесення полягає в нанесенні невеликої кількості матеріалу, перемежовуючи мазки у всіх напрямках. Потім, по напівсирому матеріалу пройтися пензлем PV 103 без фарби перехресними мазками, зміщуючи натисканням частки кристала MAVERICKS. Це дозволить створити ефект справжніх морських хвиль, більш-менш широких і роздільних, але не кругових. Як завершальний штрих рекомендується пройтися м'якими перехресними мазками для видалення можливих слідів, залишених пензлем. 

 

Рекомендується виконати повний цикл нанесення на невеликій ділянці для перевірки ідеального результату. Потім приступити до нанесення, постійно перевіряючи одержувані декоративні ефекти, тому, що NAUTILUS і MAVERICKS складаються з натуральних речовин і спеціальних смол, які реагують залежно від вологості, тепла і вентиляції та від методу нанесення. Отже, кожна робота набуває неповторний індивідуальний характер. Відтінки можуть варіювати в порівнянні зі зразками в каталозі на 20 - 30%, а також можуть відрізнятися матеріали з різних партій. У разі використання різних партій матеріалу, потрібно завершити роботу в одному кутку, потім змішати решту матеріалу з новим у великій місткості перед продовженням роботи.